سبد خرید 0

مجموعه آموزش‌ JavaScript (جاوا اسکریپت)

مجموعه آموزش JavaScript با هدف بهبود وضعیت آموزش جاوا اسکریپت به زبان فارسی شامل چند دوره جاوا اسکریپت از مقدماتی تا پیشرفته آماده شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. شما کاربران گرامی MEGAJS میتونید از آموزش رایگان جاوااسکریپت شروع کنید و اولین قدم در یادگیری جاوا اسکریپت را بردارید. در این صفحه تمام مطالب مربوط به آموزش جاوا اسکریپت (JavaScript) از جمله محتوای آموزشی متنی، مقالات آموزشی و فیلم های آموزش جاوا اسکریپت به طور کامل آورده شده و این صفحه منبع کامل آموزش جاوا اسکریپت است. پس تا پایان این صفحه را با دقت بخونید و از مسیر درست javascript را یاد بگیرید تا با شیوه ای متفاوت در آموزش های برنامه نویسی، درک کاملی از زبان جاوا اسکریپت بدست آورید.

دوره مقدماتی جاوااسکریپت

دوره مقدماتی جاوااسکریپتدوره مقدماتی جاوااسکریپت اولین قدم برای شروع برنامه نویسی زبان جاوااسکریپت است. این دوره رایگان شامل 20 قسمت آموزش مقدماتی Javascript میباشد و از ساده ترین مباحث جاوااسکریپت شروع میشه و تا تسلط کامل بر مبانی برنامه نویسی جاوااسکریپت ادامه دارد. در این دوره اصول برنامه نویسی با جاوااسکریپت را یاد میگیرید و در قدم های بعدی سراغ مباحث پیشرفته JavaScript میریم و مواردی مانند شی گرایی در جاوااسکریپت ، DOM، BOM و فانکشن ها در دوره های بعدی مورد بررسی قرار میدیم. جاوااسکریپت محبوب ترین زبان برنامه نویسی سال ۲۰۱۹ و ۶ سال گذشته است؛ پس بدون اتلاف وقت این دوره رایگان جاوااسکریپت را شروع کنید تا با شیوه تدریس متفاوت به این زبان برنامه نویسی قدرتمند علاقه مند شوید.

 

اولین قدم از مسیر یادگیری جاوااسکریپت

آموزش های کامل جاوااسکریپت

هدف از تولید سری دوره های آموزشی کامل جاوااسکریپت در وبسایت MEGAJS بررسی هر چه دقیق تر مباحث پرکاربرد در جاوااسکریپت هست. در این سری از آموزش های کامل جاوااسکریپت مباحث زیر به طور کامل بررسی میشه و با مثال های زیاد و کاربردی تمامی مطالب مهم مربوط به جاوااسکریپت تمرین میشود.

دوره کامل عملگرها در جاوااسکریپت

آموزش کامل عملگرها

آموزش کامل عملگرها در جاوااسکریپت اولین دوره از سری دوره های “آموزش کامل جاوااسکریپت” هست. در این دوره تمامی مباحث و چالش های مربوط به operatorها در Javascript پوشش داده شده و با حل مثال های زیاد و کاربردی سعی شده تا تمامی نکات به خوبی برای شما عزیزان بیان شود تا یکبار برای همیشه مبحث عملگرها در جاوااسکریپت بسته شود. پیش نیاز این دوره آشنایی مقدماتی با جاوااسکریپت هست و به پیش نیاز دیگه ای نیاز ندارد. پس قبل از اینکه این دوره را شروع کنید، دوره مقدماتی جاوااسکریپت پیشنهاد میشه.

دومین قدم از مسیر یادگیری جاوااسکریپت

دوره کامل حلقه ها و دستورات شرطی در جاوااسکریپت

آموزش کامل دستورات کنترلیدستورات کنترلی یکی از موارد بسیار مهم در جاوااسکریپت است که در همه اپلیکیشن ها و وبسایت ها کاربرد  دارند. منظور از دستورات کنترلی همون حلقه ها (for , while , do…while , for…in , for…of) و شرط ها (if , switch , else) هستند. در این دوره تمامی حالت های مختلف از حلقه ها و دستورات شرطی بررسی کردیم . با کلی مثال کاربردی و واقعی همه مباحث مربوط به دستورات شرطی و حلقه ها در جاوااسکریپت را پوشش دادیم.

سومین قدم از مسیر یادگیری جاوااسکریپت

دوره کامل Object ها و اشیا در جاوااسکریپت

آموزش کامل Object ها یا اشیاObjectها یا اشیا یکی از موارد بسیار پر کاربرد در جاوااسکریپت و همه زبان های برنامه نویسی هستند که مقدمه مبحث شی گرایی در جاوااسکریپت است که امروزه شی گرایی یکی از رکن های اساسی برنامه نویسی محسوب میشود. پس اگر قصد حرفه ای شدن در جاوااسکریپت را دارید این دوره را به هیج عنوان از دست ندهید. در این دوره ۰ تا ۱۰۰ مبحث Object ها در جاوااسکریپت بررسی شده است. و در انتهای دوره چند تمرین پرکاربرد و حرفه ای انجام میدیم تا Objects یا اشیا را به خوبی یاد بگیرید.

چهارمین قدم از مسیر یادگیری جاوااسکریپت

دوره کامل آرایه ها در جاوااسکریپت

آرایه ها در جاوااسکریپتآرایه ها یا Arrays در جاوااسکریپت یکی از انواع داده ای بود که در دوره مفدماتی جاوااسکریپت یاد گرفتیم. با استفاده از آرایه ها میتونیم یک لیست یا مجموعه ای از داده را در یک متغیر ذخیره کنیم و با استفاده از متدهای مختلف، تک تک آیتم ها یا Elementهای آرایه را پیمایش کنیم و هر کاری که بخوایم میتونیم با اعضا Arrays انجام بدیم. در نهایت با استفاده از شماره index میتوانیم به تک تک عناصر یک آرایه (Array) درسترسی پیدا کنیم. یکی از خوبی های آرایه میتونیم به این نکته اشاره کنیم که در آرایه ها میتونیم هر مدل داده ای که داریم رو ذخیره کنیم (object و number و string و array و…)

پنجمین قدم از مسیر یادگیری جاوااسکریپت
keyboard_arrow_up